MÖBLER / Bord / Bord 16186153
nr 1618 6153
Bord
Ek, 1880-tal. Bredd: 94 cm, djup: 46 cm, höjd: 70 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 6 maj 2024
kl 20:45:28
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
450 kr